Menemen İstasyonu

Telefon
(0232) 832 1342

Adres
Niyazi Kaplangı Cad. Esatpaşa Mah. Menemen, İzmir

Menemen İstasyonundan geçen anahat trenler

Menemen Tren İstasyonundan günde 12 tren seferi gerçekleşmektedir. İlk tren, saat 06:26'da İzmir yönüne doğru, son tren ise saat 21:27'de İzmir yönüne doğru hareket etmektedir.

Tüm tren seferleri için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz. Seyahatınızı planlarken trenlerin sefer günlerine dikkat ediniz.

Önemli: Pandemi sebebiyle tüm anahat tren seferleri geçici bir süreliğine durdurulmuştur.

Kalkış saati Tren Varış istasyonu Sefer günleri
06:26 Konya Mavi İzmir
P S Ç P
C C P
07:24 Ege Ekspresi Kütahya
P S Ç P
C C P
08:25 Karesi Ekspresi İzmir
P S Ç P
C C P
09:01 İzmir Mavi İzmir
P S Ç P
C C P
09:32 6 Eylül Ekspresi Bandırma
P S Ç P
C C P
13:04 6 Eylül Ekspresi İzmir
P S Ç P
C C P
14:36 17 Eylül Ekspresi Bandırma
P S Ç P
C C P
18:23 Karesi Ekspresi Balıkesir
P S Ç P
C C P
18:27 Ege Ekspresi İzmir
P S Ç P
C C P
18:39 İzmir Mavi Ankara
P S Ç P
C C P
20:50 Konya Mavi Konya
P S Ç P
C C P
21:27 17 Eylül Ekspresi İzmir
P S Ç P
C C P