Manisa Garı

Telefon
(0236) 231 1696

Adres
1713 Sk İstasyon Cad. 2.Anafartalar Mah. Manisa Merkez, Manisa

Manisa Garından geçen anahat trenler

Manisa Tren Garından günde 12 tren seferi gerçekleşmektedir. İlk tren, saat 05:47'de İzmir yönüne doğru, son tren ise saat 21:33'te Konya yönüne doğru hareket etmektedir.

Tüm tren seferleri için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz. Seyahatınızı planlarken trenlerin sefer günlerine dikkat ediniz.

Önemli: Pandemi sebebiyle tüm anahat tren seferleri geçici bir süreliğine durdurulmuştur.

Kalkış saati Tren Varış istasyonu Sefer günleri
05:47 Konya Mavi İzmir
P S Ç P
C C P
07:41 Karesi Ekspresi İzmir
P S Ç P
C C P
08:14 Ege Ekspresi Kütahya
P S Ç P
C C P
08:16 İzmir Mavi İzmir
P S Ç P
C C P
10:13 6 Eylül Ekspresi Bandırma
P S Ç P
C C P
12:28 6 Eylül Ekspresi İzmir
P S Ç P
C C P
15:13 17 Eylül Ekspresi Bandırma
P S Ç P
C C P
17:43 Ege Ekspresi İzmir
P S Ç P
C C P
19:04 Karesi Ekspresi Balıkesir
P S Ç P
C C P
19:21 İzmir Mavi Ankara
P S Ç P
C C P
20:42 17 Eylül Ekspresi İzmir
P S Ç P
C C P
21:33 Konya Mavi Konya
P S Ç P
C C P