Kayaş İstasyonu

Kayaş Anahat Tren Seferleri

Kalkış saati Tren Varış istasyonu Sefer günleri
05:45 4 Eylül Mavi Ankara Her gün
06:45 Turistik Doğu Ekspresi Ankara
P S Ç P
C C P
09:56 Doğu Ekspresi Ankara Her gün
10:59 Güney Kurtalan Ekspresi Ankara
P S Ç P
C C P
10:59 Vangölü Ekspresi Ankara
P S Ç P
C C P
11:35 Güney Kurtalan Ekspresi Kurtalan
P S Ç P
C C P
11:35 Vangölü Ekspresi Tatvan
P S Ç P
C C P
16:13 Turistik Doğu Ekspresi Kars
P S Ç P
C C P
18:11 Doğu Ekspresi Kars Her gün
19:11 4 Eylül Mavi Malatya Her gün