Irmak İstasyonu

Irmak Anahat Tren Seferleri

Kalkış saati Tren Varış istasyonu Sefer günleri
04:35 4 Eylül Mavi Ankara Her gün
05:31 Turistik Doğu Ekspresi Ankara
P S Ç P
C C P
08:30 Doğu Ekspresi Ankara Her gün
09:44 Güney Kurtalan Ekspresi Ankara
P S Ç P
C C P
09:44 Vangölü Ekspresi Ankara
P S Ç P
C C P
12:47 Güney Kurtalan Ekspresi Kurtalan
P S Ç P
C C P
12:47 Vangölü Ekspresi Tatvan
P S Ç P
C C P
17:21 Turistik Doğu Ekspresi Kars
P S Ç P
C C P
19:16 Doğu Ekspresi Kars Her gün
20:15 4 Eylül Mavi Malatya Her gün