Çiğli İstasyonu

Telefon
(0232) 386 1952

Adres
1671 Sok. İstasyon Altı Mah. Çiğli, İzmir

Çiğli İstasyonundan geçen anahat trenler

Çiğli Tren İstasyonundan günde 12 tren seferi gerçekleşmektedir. İlk tren, saat 06:42'de İzmir yönüne doğru, son tren ise saat 21:40'ta İzmir yönüne doğru hareket etmektedir.

Tüm tren seferleri için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz. Seyahatınızı planlarken trenlerin sefer günlerine dikkat ediniz.

Önemli: Pandemi sebebiyle tüm anahat tren seferleri geçici bir süreliğine durdurulmuştur.

Kalkış saati Tren Varış istasyonu Sefer günleri
06:42 Konya Mavi İzmir
P S Ç P
C C P
07:10 Ege Ekspresi Kütahya
P S Ç P
C C P
08:42 Karesi Ekspresi İzmir
P S Ç P
C C P
09:16 6 Eylül Ekspresi Bandırma
P S Ç P
C C P
09:17 İzmir Mavi İzmir
P S Ç P
C C P
13:19 6 Eylül Ekspresi İzmir
P S Ç P
C C P
14:22 17 Eylül Ekspresi Bandırma
P S Ç P
C C P
18:09 Karesi Ekspresi Balıkesir
P S Ç P
C C P
18:25 İzmir Mavi Ankara
P S Ç P
C C P
18:45 Ege Ekspresi İzmir
P S Ç P
C C P
20:35 Konya Mavi Konya
P S Ç P
C C P
21:40 17 Eylül Ekspresi İzmir
P S Ç P
C C P