İstasyonlar | 1. Sefer | 2. Sefer |
---|---|---|
Mersin | 06:00 | 16:05 |
Tırmıl | 06:09 | 16:14 |
Karacailyas | 06:13 | 16:18 |
Taşkent | 06:21 | 16:26 |
Tarsus | 06:35 | 16:42 |
Yenice | 07:00 | 17:05 |
Şehitlik | 07:19 | 17:23 |
Şakirpaşa | 07:25 | 17:29 |
Adana | 07:33 | 17:38 |
Kiremithane | 07:40 | 17:45 |
İncirlik | 07:49 | 17:54 |
Yakapınar | 08:03 | 18:08 |
Ceyhan | 08:27 | 18:32 |
Günyazı | 08:49 | 18:54 |
Toprakkale | 09:09 | 19:14 |
Erzin | 09:19 | 19:24 |
Dörtyol | 09:37 | 19:42 |
Payas | 09:44 | 19:49 |
Payas Şehir D. km.38+075 | 09:47 | 19:52 |
Denizciler | 10:00 | 20:05 |
İskenderun | 10:07 | 20:12 |
İstasyonlar | 1. Sefer | 2. Sefer |
---|---|---|
İskenderun | 07:30 | 17:35 |
Denizciler | 07:38 | 17:43 |
Payas Şehir D. km.38+075 | 07:51 | 17:56 |
Payas | 07:54 | 17:59 |
Dörtyol | 08:01 | 18:06 |
Erzin | 08:18 | 18:23 |
Toprakkale | 08:30 | 18:35 |
Günyazı | 08:50 | 18:55 |
Ceyhan | 09:14 | 19:19 |
Sirkeli Sayding | ↓ | 19:28 |
Yakapınar | 09:34 | 19:40 |
İncirlik | 09:48 | 19:55 |
Kiremithane | 09:57 | 20:04 |
Adana | 10:14 | 20:20 |
Şakirpaşa | 10:19 | 20:25 |
Şehitlik | 10:25 | 20:32 |
Yenice | 10:44 | 20:51 |
Tarsus | 11:08 | 21:15 |
Taşkent | 11:20 | 21:28 |
Karacailyas | 11:27 | 21:35 |
Tırmıl | 11:31 | 21:39 |
Mersin | 11:39 | 21:47 |
Bölgesel tren biletlerinin satışı online olarak yapılmamaktadır. Biletinizi seyahat gününde istasyon gişelerinden satın alabilirsiniz.